Cosnanowo.edu.pl

Coś nowego na naszym forum

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

depilacja laserowa w Gdańsku, szukam !

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Stylizacja > depilacja laserowa w Gdańsku, szukam !

depilacja laserowa w Gdańsku, szukam !

12.10.2020 00:30:26 

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Mnóstwo czytałam, lecz nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

12.10.2020 18:54:03 

Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, iż naprawdę robią to fachowo.

13.10.2020 10:23:34 

Miałam lekki wąsik i na nieszczęście na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

14.10.2020 22:55:11 

Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

15.10.2020 16:43:23 

U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

17.10.2020 06:53:35 

Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

18.10.2020 13:18:53 

Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, wobec tego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

19.10.2020 10:15:02 

Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

20.10.2020 20:40:08 

Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

23.08.2023 16:40:28 

Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

Ostatnio dodane posty

Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

Trzeba pamiętać, że obecnie te propozycje z jakimi można się spotkać są różne i zabiegi kosmetyczne też są systematycznie rozwijane, coś nowego może się pojawiać. Warto na bieżąco sprawdzać i porównywać oferty, by wybrać coś dla siebie, oczywiście w miarę możliwości tą najlepsza opcje.

Jeśli chodzi o ofertę na zabiegi kosmetyczne, to obecnie jest bardzo bogata i gabinety, które działają też ją rozwijają. Regularnie coś nowego się pojawia, więc można liczyć na interesujące propozycje, żeby wybrać coś dla siebie.

© Copyright Cosnanowo.edu.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.